אנחנו נבנה עבורכם נכסים דיגיטליים שיצרו לכם הכנסה פסיבית קבועה

נכסים אינטרנטיים, בדומה לנכסי נדל”ן הם נכסים סטטיים, הם לא זזים לשום מקום. מהרגע שיצרנו את הנכס האינטרנטי שלנו, הוא עובד עבורנו לעד. הנכסים האלו יכולים להיות אתרי אינטרנט, רשימות תפוצה, דפי פייסבוק עסקיים, ערוצי יוטיוב ועוד שאנו מקימים בכדי לצבור בהם קהל עוקבים נאמנים שחוזרים לצרוך את התוכן שאנו מייצרים, שוב ושוב ושוב.

לקבלת ייעוץ חינם,

גוגל ישמחו לשלם לך משכורת חודשית בשביל גישה זמנית לקהל הגושלים שלך, ברגע שנייצר לך קהל. ואנחנו לא נצטרך לעשות שום דבר מעבר להכנסת קוביית פרסום (פעולה חד פעמית של 2 דק’) בין התכנים שהקהל שלנו צורך מאתנו.

עכשיו אתם בטח חושבים לעצמכם: “אני לא פייסבוק ולא גוגל, אני גם לא כותב תוכן ואין לי זמן לזה, אז איך לעזאזל אני בונה קהל של אנשים שמבקרים בנכסים האינטרנטיים שלי וקוראים את התוכן שלי?"

יש לנו את כותבי התוכן המוכשרים בעולם ויצרנו פס ייצור לתוכן איכותי שאנשים אוהבים, מגיבים אליו ומשתפים עם חברים.

אותו קהל גולשים, מתורגם באופן אוטומטי לכסף במידה והחלטתם להציג להם פרסומות של גוגל או פייסבוק כך שאתם אפילו לא צריכים לדאוג לגבי איך לעשות מזה כסף, אתם פשוט מקבלים כסף אמיתי על כל צפייה ועל כל לחיצה של אחד הגולשים על פרסומות.

אם יצרתם את התוכן הנכון, בדיוק כמו נדל”ן, הוא משתבח עם הזמן והסיבה לכך היא פשוטה מאוד. גוגל כמנוע חיפוש נותן עדיפות לתוכן מעודכן ולאתרי אינטרנט עם וותק. הוותק של שם המתחם שלכם (דומיין – example.com), הוותק של התוכן שלכם ושל האתר שלכם יקבעו בין היתר איזה עדיפות תינתן לאתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל.

וכשאנו מבינים את כל זה, נוצרת אל מולנו התמונה הגדולה. הנכסים האינטרנטיים שלכם, מוזנים על ידי תנועה שמגיעה באופן טבעי מגוגל ופייסבוק ובכך הם מייצרים הכנסה, באופן אוטומטי לחלוטין באמצעות פרסומות של גוגל. מדהים לא?

רוצים להתייעץ? זה בחינם!

איך זה עובד?

הנכסים שלכם

האתר שלכם, רשימות התפוצה שלכם, הדפים העסקיים שלכם – יקבלו את הגולשים ויצרו עבורכם הכנסה פסיבית קבועה.

הגולשים

גולשים יכנסו לאתר שלכם דרך גוגל והרשתות החברתיות באמצעות קידום ממומן ואורגני של הנכס הדיגיטלי שלכם.

הרווח הפאסיבי

בעולם הדיגיטלי שלנו היום הביקוש לזוגות העיניים של הלקוחות הולך וגובר. ברגע שיש לכם מבקרים בנכסים הדיגיטליים תייצרו רווחים בלי להתאמץ!

כבר יש לך נדל"ן דיגיטלי?

רוצים להתייעץ? זה בחינם!

מספרים שכדאי לדעת

0
אנחנו מספר 1 בתחום
0
חודשים בלבד עד להחזר ההוצאה
400
נכסים דיגיטליים שכבר בנינו

כל הכבוד!
עשית את הצעד הראשון
ניצור איתך קשר בהקדם!